Ақсу қаласының

дарынды балаларға арналған

мамандандырылған гимназиясы

Бір жылда59205
Бір айда1035
Бір аптада363
Кеше10
Тәулік32
Виртуалды қабылдау
Қойылған сұрақтар: 24
Жаңа сұрақтар: 0
Сұрақты беру
Оқыту материалын тиімді меңгеру үшін қандай әдіс формасы саған ыңғайлы:
Дауыс беру
басқа формалар - 299
мұғаліммен жұмыс - 198
электрондық ресурстардан - 183
өздігінен білім алу - 112
сыныптастарыңмен топта жұмыс - 57
Дауыс бергендер саны: 849
Нәтижені көру
Қосымша сабақтар кестесі

.

Факультатив және дамыту

бағытындағы сабақтар кестесі  (бастауыш сыныптар)

 

Апта күні

1а сынып

1әсынып

2а сынып

2ә сынып

 

І

дүйсенбі

14.25-15.10

өзін/музыка

 

 

14.25-15.10

 қызықты грамматика

 

 

ІІ

сейсенбі

13.40-14.25

тіл дамыту

13.40-14.25

 тіл дамыту

14.25-15.10

 қызықты грамматика

 

 

 

ІІІ

сәрсенбі

14.25-15.10

 қызықты грамматика

14.35-15.20

ағыл/ағыл

 

 

 

 

IV

бейсенбі

13.40-14.25

мат. логика

 

14.25-15.10

мат. логика

 

 

 

 

V

жұма

 13.40-14.25

дене шын

 

 

13.40-14.25 қызықты грамматика

14.30-15.15 денешын

 

 

 

 

 

VI

сенбі

 

 

9.00-9.45

 тіл дамыту

9.55-10.40

 мат. логика

9.00-9.45

 тіл дамыту

9.55-10.40

 мат. логика

 

 

 

 

 

 

Апта күні

3а сынып

3әсынып

4а сынып

4ә сынып

 

І

дүйсенбі

14.25-15.10

 мат. логика

15.15-16.00

қытай тілі (І топ)

 

 

 

 

 

 

ІІ

сейсенбі

 

14.25-15.10

қытай тілі (Ітоп)

 

 

 

ІІІ

сәрсенбі

 

 

15.15-16.00

қытай тілі (ІІ топ)

 

 

 

 

 

IV

бейсенбі

14.25-15.10

қытай тілі (ІІ топ)

14.25-15.10

 қызықты грамматика

 

 

V

жұма

 

14.25-15.10

қытай тілі (ІІтоп)

 

 

15.15-16.00

қытай тілі (І топ)

VI

сенбі

12.35-13.20 қызықты грамматика

12.35-13.20

 мат. логика

 

9.00-9.45

мат. логика

9.55-10.40

 қызықты грамматика

10.50-11.35

қытай тілі (І топ)

 

9.00-9.45

қызықты грамматика

9.55-10.40

 қытай тілі (ІІтоп)

10.50-11.35

мат. логика

 

 


                                                                              

Факультатив және дамыту бағытындағы сабақтар кестесі

 

Апта күні

5а сынып

5ә сынып

6а сынып

6ә сынып

7а сынып

I

дүйсенбі

15.35-16.20

линг.талдау 15/10

15.35-16.20

тарих (г/к) 47. 

15.35-16.20

музыка

 

                                     

 14.45-15.30  

прог.нег 23/35

15.35-16.20

мат.олим.ес. 41/

15.35-16.20

 мат.о.д. 45

 

II

сейсенбі

 15.35-16.20

ырғақ

16.25-17.10

араб /қытай 45/17

 

 15.35-16.20

  қытай тілі 17

 

 

15.35-16.20

Абай тағлымы 16

 

15.35-16.20

Мех.нег.29

16.25-17.10

ырғақ

 

15.35-16.20

линг.талд./21

араб тілі 47/

 

 

III

сәрсенбі

 14.45-15.30

линг. талдау 15/10

15.35-16.20

тарих (г/к) 44/47

16.25-17.10  қытай/араб 17/19

15.35-16.20

матем/матем 45/41

 

 

 

 

 

 

14.45-15.30

хим.нег 47

15.35-16.20

музыка

 

 

15.35-16.20

линг.нег. 43/

араб тілі 47

16.25-17.10

/тарих (г/к) 47

IV

бейсенбі

  

 

14.45-15.30

 араб тілі

15.35-16.20 мат.олим.ес.45/

қорш.әлем 46

15.35-16.20

 линг.нег 16/

Линг.анал. 42

16.25-17.10

мех.нег. 45               

15.35-16.20

 араб тілі

 

 

 

 15.35-16.20

қыт/ырғақ 17

16.25-17.10

ырғақ/қыт 17

 

V

жұма

 14.45-15.30  

физ. баст. 29

 

14.45-15.30 хим.нег. 47

15.35-16.20

мат.о.е. 45

15.35-.16.20

 ырғақ

16.25- 17.10

шығыс тарихы 43

 15.35-16.20

  матем 41/27

 16.25-17.10

қытай тілі 17

 

 15.35-16.20 литер.прииртш. /42 

ЕӨӘ 43

VI

сенбі

13.25-14.10 тарих(г/к) 47

 

  13.25-14.10

қытай/араб 17/47

14.15-15.00

араб/қыт 47/17

 

 

 

 

 

Апта күні

7ә сынып

8  сынып

9 сынып

10 сынып

11 сынып

I

дүйсенбі

15.35-16.20

хим.нег 47

16.25-17.10

мат.олим.ес 40/45

15.35-16.20

физ.сан.ес 29

  Геогр.о.д 46/

 

 

  16.25-17.10

химия (г/к) 47

16.25-17.10

Биол (г/к) 48/ физ.прак 29

             

16.25-17.10

дене/дене

II

сейсенбі

  15.35-16.20

тарих (г/к) 46

 

15.35-16.20

Мат.олим.ес 27/

15.35-16.20

Мат.о.е/ 41/ Биолог.48

 

 

 

16.25-17.10

 Мат. о.е 40

 / тарих 44

 

16.25-17.10

хим.о.ес. 47

физ. олим.ес 29 биол 48/45

III

сәрсенбі

 

 

 

 

 15.35-16.20

 ырғақ/сызу

 16.25-17.10

сызу/ырғақ

 

 16.25-17.10

араб тілі 43

   

 

  16.25-17.10

линг.нег 43/15

 /линг. осн. 18

 

IV

бейсенбі

15.35-16.20

Биолог 48

/Физика 29

15.35-16.20

 мат.олим.ес. 27 / химия 47

16.25-17.10

араб тілі 43

16.25-17.10

Геогр 46

Мат.олим.ес 41

 

16.25-17.10

 физ.олим.ес 29

Мат.олим.ес 40

V

жұма

 

15.35-16.20

/мат.лог. 40

 

 

15.35-16.20

биол/  48

химия 47

16.25-17.10

 матем (ф) 41/

      химия (ф)47

 

 

16.25-17.10

 тар/мат 44/40

16.25-17.10

Мат.о.е 27/  

VI

сенбі

 

15.15-16.30 қытай тілі 17

16.35-17.10

араб тілі 47

 

 

 

 

 

 

15.15-16.00

ырғақ

16.05-16.50

 ырғақ